Willa Corpus Christi Getaway

|Pokaż na mapieCorpus Christi, Stany Zjednoczone Ameryki|
22 zdjęć
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój
Otworzymy Booking.com w nowej karcie w celu uczciwego porównania.
Willa Corpus Christi Getaway

Przegląd

Willa Corpus Christi Getaway oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Oso Bay Wetlands Preserve & Learning Center w odległości 25-minutowego spaceru.

Lokalizacja

Oso Bay znajduje się 4 km od willi, a Wranosky Park leży w prawie 2 km.

Pokoje

Willa dysponuje patio i miejscem do siedzenia i zapewnia gościom elementy multimedialne, takie jak szybki internet i TV. Zestaw do prasowania i klimatyzacja zapewniają komfortowy pobyt. Wyposażenie łazienek obejmuje kabinę prysznicową walk-in, oddzielną toaletę i wannę, suszarkę do włosów i ręczniki.

Jedzenie

Opcje wyżywienia obejmują pełnowymiarową kuchnię z kuchenką mikrofalową, czajnikami elektrycznymi i lodówką, a także urządzenie do parzenia kawy/herbaty.

Wypoczynek & Biznes

Na miejscu dostępny jest taras, a w pobliżu obiektu można uprawiać jazdę konną i kręgle.

Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 16:00-23:59
do 10:00
Inne informacje
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!

Dostępne pokoje

Dom z 3 sypialniami
  • Powierzchnia:

    148 m²

  • Miejsce do spania:
    2 łóżka pojedyncze
  • Prysznic
  • Ekspres do kawy

Udogodnienia

Główne udogodnienia

Dostęp do Internetu
Parking
Sprzęt kuchenny

Czajnik

Wspólna kuchnia

Klimatyzacja
Telewizja

Sala rekreacyjna/Sala kinowa

Zajęcia sportowe

Wędkowanie

Jazda konna

Posiłki/ Napoje

Restauracja

Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt

Sport i fitness

  • Jazda konna
  • Wędkowanie

Wyżywienie

  • Restauracja

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

  • Toaleta dla niepełnosprawnych
  • Łazienka dla niepełnosprawnych

Rekreacja

  • Sala rekreacyjna/Sala kinowa

Wyposażenie pokoju

  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Kącik dzienny
  • Patio
  • Taras
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Prasowanie

Łazienka

  • Bezpłatny zestaw kosmetyków

Kuchnia

  • Wspólna kuchnia
  • Czajnik
Pokaż wszystkie udogodnieniaUkryj udogodnienia

Podstawowe informacje o Willa Corpus Christi Getaway

💵 Najniższa cena pokoju
📏 Odległość do centrum 12.9 km
✈️ Odległość do lotniska 29.3 km
🧳 Najbliższe lotnisko Lotnisko Corpus Christi International, CRP

Lokalizacja

Adres
Adres został skopiowany.
1618 Comfy Wy, Corpus Christi, Texas, Stany Zjednoczone Ameryki, 78418
Widok mapy
1618 Comfy Wy, Corpus Christi, Texas, Stany Zjednoczone Ameryki, 78418
  • Atrakcje turystyczne
  • Hotele w pobliżu

Opinie o Willa Corpus Christi Getaway

Byłeś/byłaś tu?
Podziel się swymi doświadczeniami z nami.
Napisz recenzję

Często zadawane pytania (FAQ) o Corpus Christi Getaway

Czy willa Willa Corpus Christi Getaway posiada parking na miejscu?
Tak, willa Willa Corpus Christi Getaway oferuje parking.
Czy Willa Corpus Christi Getaway posiada taras?
Tak, Willa Corpus Christi Getaway dysponuje tarasem.
Czy willa posiada kuchnię?
Willa dysponuje pełnowymiarową kuchnią.
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
-
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój